KONST / Litografier / Grafiska blad i bok 16196038
nr 1619 6038
Grafiska blad i bok
"Yxlon 84", bland annat Bertil Almlöf, Eva Stockhaus mfl, med kassett. Ej signerad, oramad, 10x10-31,5x42
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:19:10
12/5 21:56:20
100 kr
13/5 17:42:32
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor